Roszkówko 2, 63-910 Miejska Górka

Jesteśmy firmą, która powstała w 2010 r. na bazie rodzinnego gospodarstwa rolnego wyspecjalizowanego w hodowli bydła mlecznego. Nawiązując wiele kontaktów, poszukując i ucząc się nowych rozwiązań, zostaliśmy zaproszeni do współpracy przez wiele firm zajmujących się obsługą rolnictwa. Gospodarstwo jest pokazowe, na którym gościmy wielu rolników. Stąd powstał pomysł poszerzenia działalności o charakterze handlowo-usługowym i doradczym.

W swoim gospodarstwie wdrażamy najnowsze technologie, a swoim doświadczeniem pragniemy się podzielić z innym hodowcami. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie doradztwie żywieniowym bydła co sprawia, że gwarantujemy pełny serwis w hodowli bydła.

Poznaj nas

1965
Powstanie gospodarstwa Szwarc
Powstaje pierwsze gospodarstwo hodowlane dzięki, któremu rozpoczynamy budowanie wiedzy i doświadczenia.

2002
Współpraca z firmą De Heus
Kolejne 18 lat to nauka i rozwój wiedzy związanej z żywieniem bydła poprzez optymalizację kosztów, dawek żywieniowych i wdrażanie innowacji.

2010
Powstanie firmy PHU Szwarc
Nawiązanie współpracy z Agri Plastic i otworzenie firmy, która stała się partnerem dla hodowców.

Wojciech Szwarc

Właściciel

Ukończył zootechnikę (specjalizacja: żywienie zwierząt) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Całe życie poświęcił rozwojowi branży hodowli bydła.

Robert Fiołek

Ekspert

Ukończył wyższą uczelnie w Rzeszowie. Od wielu lat odpowiada za kontakt biznesowy na terenie Polski i Europy, wprowadzając polskie produkty na rynki zagraniczne.

Pamiętaj że,

Zimny chów sprawia, że cielęta są zdrowsze, szybko rosną, a co najważniejsze, nie ulegają infekcjom.

Powstają one z wysokiej jakości włókna szklanego, które się nie nagrzewa przy wysokich temperaturach, a jednocześnie chroni przed mrozami.

Sprawdź naszą ofertę

Nasi Partnerzy